wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zwrot

Zwrot


JAK SKORZYSTAĆ Z MOŻLIWOŚCI ZWROTU ZAKUPIONYCH PRODUKTÓW?


1. Zaloguj się na swoje konto w sklepie,

2. Przejdź do panel klienta,

3. W menu zwroty produktów wybierz zwróć produkty,

4. Z pola wyboru rozwijanej listy wybierz zamówienie, do którego chcesz dokonać zwrotu,

5. Wypełnij wymagane pola w formularzu i zaznacz, produkty które zwracasz,

6. Wpisz powód dla którego zwracasz produkty i ile sztuk,

7. Kliknij wyślij i oczekuj na email z dalszymi instrukcjami jak wysłać przesyłkę.CZY MOŻESZ ZWRÓCIĆ PRODUKTY KUPIONE NA FAKTURĘ W CELACH PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ?


Oczywiście, że TAK. Jesteśmy sklepem internetowym i zdajemy sobie sprawę, że niekiedy ciężko jest wybrać narzędzie nie mając go wcześniej w ręce. Dlatego umożliwiamy zwrot zarejestrowanym klientom biznesowym, produktów dostępnych fizycznie w magazynie sklepu w dniu zamówienia. Koniecznym warunkiem jest dostępność narzędzia w magazynie w dniu dokonywania zakupu i jego zwrot bez śladów użytkowania.

Informacja o dostępnośći zawarta jest w karcie produktu, zaraz pod nazwą narzędzia w polu dostępność i brzmi dostępny na magazynie.

Niestety towary niedostępne na magazynie w dniu zakupu, są w większości importowane pod indywidualne zamówienie klienta i w takich przypadkach nie mamy możliwości przyjęcia zwrotu.

Zwrotu należy dokonać w terminie 7 dniu od otrzymania przesyłki. 

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami 698930393 

 
 

Przejdź do strony głównej
Producenci
A-1 TOOLBLACK PLAGUEDENT REAPERDENTCRAFT TOOLSEDGY TOOLSELIM-A-DENTGLEXOKECO TABSKOVAXLAKA TOOLSNÜSSLE SPEZIALWERKZEUGEPRO PDR SOLUTIONSPROPDRSTEINELSTUCKEY TOOLSULTRA DENT TOOLSVIP PDR TOOLSWOOD'S POWR-GRIPWURTH
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu