wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Ultra Dent Tools

Ultra Dent Tools

Ultra Dent Tools jest wiodącą firmą na świecie produkującą nierdzewne narzędzia i akcesoria do wyciągania wgnieceń bez lakierowania. Narzędzia cechują się perfekcyjnym wykonaniem i unikalną konstrukcją. Opatentowana konstrukcja rękojeści, odróżnia narzędzia Ultra Dent Tools od wszystkich innych narzędzi do PDR. Oferują najszerszą dostępną linię produktów w branży narzędzi do usuwania wgnieceń. Nieustannie dążą do tworzenia najnowocześniejszych produktów i udoskonalenia dotychczas oferowanych. Dzięki ciągłemu udoskonalania narzędzi, klienci otrzymują najlepsze produkty PDR na świecie! Ceny narzędzi wykonanych w najwyższej jakości są zwykle wyższe niż u konkurencji, ale najwyższa jakość jest całkowicie uzasadniona, tak jak usługi najwyższej jakości wykonywane przez technika PDR. Ultra Dent Tools dyktuje trendy w branży na całym świecie, a firmy usiłujące nieudolnie produkować narzędzia wzorują się często na ich produktach kopiując rozwiązania. Jakość i wykonanie jest niepowtarzalne u żadnego innego producenta narzędzi do wyciągania wgnieceń na świecie! Zdecydowana większość narzędzi z oferty Ultra Dent Tools posiada dożywotnią gwarancję. 

Firma nieustannie produkuje narzędzia od 1998 w Riverside w stanie Kalifornia, USA. Założycielem i właścicielem jest Steve Hopf, który wcześniej był właścicielem California Customizing, warsztatu blacharsko-lakierniczego znanego z wysokiej jakości niestandardowych prac blacharsko-lakierniczych. Steve mając rozległe doświadczenie w branży blacharsko-lakierniczej, dostrzegł w branży zapotrzebowanie na narzędzia do naprawy wgnieceń bez lakierowania. Założył własny sklep i od tego czasu tworzy najbardziej innowacyjne narzędzia PDR i systemy narzędziowe. Obecnie produkty Ultra Dent Tools sprzedawane są na całym świecie i oferują najlepszą jakość.

Narzędzia Ultra Dent Tools wykonane są ze stali nierdzewnej, są precyzyjnie obrabiane, a następnie poddawane obróbce zgodnie z opracowaną specyfikacją, aby zapewnić najmocniejsze i najtrwalsze dostępne narzędzia. Końcówki narzędzi są obrabiane w celu uzyskania gładszych, bardziej spójnych końców, aby uniknąć pęknięć. Specjalnie zaprojektowane i opatentowane uchwyty są następnie przyspawane do narzędzi. Takie uchwyty są droższe w produkcji niż proste rękojeści powyginane z drutu. Zapewniają największą siłę i dźwignię przy najlepszym poziomie kontroli komfortu na rynku. Narzędzia polerowane są na wysoki połysk, a następnie zanurzane w trwałej wypalanej gumowej powłoce, która jest dostępna w kilku kolorach.

 

Przejdź do strony głównej
Kontakt
  • E-mail:info@propdr.pl
  • Telefon+48 698 930 393
  • Godziny działania sklepuJesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu