wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Dentcraft Tools

Dentcraft Tools

Firma produkuje narzędzia w Oklahoma City w USA od 1997 roku i na większość drutów udziela dożywotniej gwarancji. W swojej ofercie mają cały przekrój narzędzi i akcesoriów do wyciągania wgnieceń. 

Narzędzia Dentcraft Tools zostały starannie zaprojektowane z myślą o profesjonalnych technikach usuwania wgnieceń. Każdy rozmiar, konstrukcja i kształt dopełnia gamę niezbędnych narzędzi na każdym etapie usuwania wgnieceń. Druty zostały zaprojektowane z myślą o szybkości i wygodzie. Oznaczone kolorami uchwyty według metodyki producenta umożliwiają szybką identyfikację narzędzi w walizce, na wózku czy na ściance. Narzędzia Dentcraft Tools łączą standardowe praktyki i wymagania branżowe w przemyśle motoryzacyjnym z ergonomią i potrzebami techników usuwania wgnieceń. Produkują najlepsze narzędzia klasy premium.

Druty Dentcraft Tools mają najwyższy stosunek wytrzymałości do rozmiaru w branży. Firma Dentcraft Tools konsultowała się z profesjonalnymi metalurgami, aby wybrać odpowiednią stal dla każdego narzędzia. W swoich produktach używają kilku różnych stali wysokowęglowych. W testach kontroli jakości ich wyroby znacznie przewyższają wytrzymałość narzędzi większości firm produkujących narzędzia ze stali nierdzewnej. Wysokowęglowa, hartowana stal jest kosztowna w produkcji, ale dla poważnego profesjonalisty PDR, wytrzymałość i konstrukcja narzędzi Dentcraft Tools spełnia lub przewyższa oczekiwania. 

Przejdź do strony głównej
Kontakt
  • E-mail:info@propdr.pl
  • Telefon+48 698 930 393
  • Godziny działania sklepuJesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu