wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » DLACZEGO KURS USUWANIA WGNIECEŃ W PROPDR?

DLACZEGO KURS USUWANIA WGNIECEŃ W PROPDR?

Dajemy Ci najlepszy start na początku Twojej kariery !

altDecydując się na szkolenie usuwania wgnieceń u nas otrzymujesz:
1. Bardzo intensywne szkolenie z usuwania wgnieceń wszelkimi dostępnymi metodami w grupach nie większych jak 4 osoby.
2. Najlepsze na świecie narzędzia do usuwania wgnieceń, dzięki którym skrócisz czas nauki i osiągniesz znakomite efekty mniejszym nakładem energii.
3. Czyste i estetyczne miejsce ćwiczeń. Zajęcia odbywają się na zdemontowanych elementach karoserii oraz na naszym samochodzie przeznaczonym do treningu. 
4. Międzynarodowy certyfikat PROPDR w języku polskim oraz angielskim.
5. Formalne zaświadczenie o ukończeniu kursu niezbędne do wniosków o dofinansowanie i honorowane przez polskie urzędy.
6. Na miejscu znajduje się najlepiej zaopatrzony sklep w polsce i jeden z największych w europie z profesjonalnymi narzędziami PDR. Na miejscu pomożemy dopasować sprzęt do usuwania wgnieceń zgodny z Twoimi preferencjami w konkurencyjnych cenach na rynku europejskim

Zakres szkolenia:
- właściwa ocena i kwalifikacja uszkodzenia
- wycena naprawy
- dobór właściwej metody naprawy
- przygotowanie uszkodzonego elementu do naprawy
- nauka pracy z profesjonalnym oświetleniem
- usuwanie drobnych wgnieceń
- usuwanie ostrych wgnieceń
- usuwanie większych wgnieceń np. wzdłużnych
- usuwanie wgnieceń we wzmocnieniach 
- usuwanie rozległych wgnieceń po kolizjach przetarciach
- usuwanie wgnieceń po gradobiciu
- usuwanie wgnieceń na aluminiowych elementach
- usuwanie powyższych wgnieceń metodą klejową przy wykorzystaniu adapterów/grzybków, kleju, młotka bezwładnościowego oraz pullera
- wykorzystanie środków pomocniczych w naprawie jak np. polerowanie

Zadzwoń i dowiedz się więcej 698 93 03 93Oferujemy naukę pod okiem doświadczonego praktyka początkującym oraz doświadczonym osobom zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji na wyższy poziom. Szkolenia prowadzimy na narzędziach najlepszych firm na świecie Ultra Dent Tools, Dentcraft Tools, Pro PDR Solutions, Keco, Black Plague oraz innych. 

Usuwanie wgnieceń to bardzo zyskowna dziedzina rzemiosła. Umiejętność usuwania wgnieceń nie przychodzi sama, trzeba uważnie słuchać, sumiennie ćwiczyć, analizować i wyciągać wnioski z popełnionych błędów. Jeśli przywiązujesz wagę do szczegółów i jesteś zdeterminowany aby podjąć naukę PDRu od nas uzyskasz całą niezbędną wiedzę oraz najlepsze narzędzia do usuwania wgnieceń.

Miejsce szkoleń
Hala szkoleniowa to miejsce gdzie powinieneś efektywnie wykorzystać czas na trening. Nasza została profesjonalnie dostosowana i wyposażona w najlepsze narzędzia do usuwania wgnieceń. Każde wydzielone stanowisko treningowe posiada niezbędne lampy, narzędzia oraz akcesoria do usuwania wgnieceń. Mamy dla Ciebie również miejsce gdzie na naszym samochodzie treningowym będziesz przeprowadzać naprawy. 


O firmie
Marka PROPDR to "owoc" ciężkiej pracy, wyróżniony przez bezkonkurencyjnych producentów narzędzi na świecie. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem narzędzi Ultra Dent Tools, Dentcraft Tools, Pro PDR Solutions, A-1 Tool, Nussle Spezialwerkzeuge. Z wszystkimi z wymienionych firm współpracujemy wyłącznie bezpośrednio dlatego nie ma możliwości aby otrzymać od nas podrobiony sprzęt. Dzięki wypracowanej pozycji na rynku należymy do najbardziej konkurencyjnych sklepów w Europie! Posiadamy bogatą i przejrzystą ofertę, a narzędzia do usuwania wgnieceń sprzedawane są legalnie z gwarancją producenta. Jesteśmy wpisani do rejestrów instytucji państwowych, dlatego korzystając z naszej oferty spełniacie wymogi uzyskania dotacji urzędowych.  
Szkoląc się u nas masz również możliwość skorzystania z oferty jednego z najlepiej zaopatrzonych sklepów PDR w Europie. Posiadamy na miejscu kilkaset profesjonalnych drutów oraz akcesoriów do usuwania wgnieceń tylko uznanych producentów na świecie. Na miejscu wypróbujesz i porównasz narzędzia, a my pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednie w budżecie, którym dysponujesz.

Skorzystaj z możliwości jakie Ci dajemy i dołącz do grona profesjonalistów! Zaufało nam wielu znakomitych specjalistów PDR z Polski i Europy oraz koncerny produkujące samochody na terenie kraju. 

O szkoleniu
Przyjedź do naszego warsztatu szkoleniowego we Wrocławiu. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny program, dzięki któremu opanujesz umiejętności pracy w PDR. Gwarantujemy, że przekażemy Ci całą swoją wiedzę dopasowując tok nauczania indywidualnie do Twoich potrzeb. Jedynie od Ciebie i Twoich predyspozycji zależy to ile wiedzy pochłoniesz. 

 

alt


Pomożemy Ci w skutecznym opanowaniu wiedzy i umiejętności byś mógł jak najpełniej wykorzystać je w zarabianiu dużych pieniędzy. Gwarantujemy, że poznasz pełen wachlarz możliwości pracy z metodą PDR. Nasze szkolenie jest funkcjonalnym rozwiązaniem, przygotowującym do samodzielnego działania. Pozwala Ci w pełni nabyć pożądane umiejętności i opanować samodzielne usuwanie wgnieceń. Osiągniesz to dzięki sobie i PROPDR. 

Jako lider na rynku oferujemy Tobie profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu światowych liderów. Jesteśmy bezpośrednim importerem narzędzi z USA, więc masz pewność, że narzędzia które kupiłeś są w 100 % oryginalne z gwarancją. Szkolenie 5 dni - czytaj więcej
Szkolenie 10 dni - czytaj więcej

 
Przejdź do strony głównej
Kontakt
  • NIP: 8971677293

  • E-mail:info@propdr.pl
  • Telefon+48 698 930 393
  • Godziny działania sklepuJesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl